Ceník

Jsou Bachovky vhodné i pro Vás? Nechte mi na sebe kontakt, napíšu Vám ještě dnes večer a domluvíme si termín konzultace.


Bachovy esence na míru

40 minutová konzultace + namíchání Bachových esencí na míru

550 Kč

Druhá a další konzultace + namíchání Bachových esencí na míru

450 Kč

Pokračovací lahvička 

  • např. stejná kombinace Bachových esencí nebo Váš osobní výběr esencí, namíchání kombinace Vašemu dítěti, namíchání Krizové formule (Rescue Remedy).

150 Kč

Odesílám přes Zásilkovnu a Českou poštu.

Osobní převzetí je možné po domluvě na Praha 6 a Praze 8.

Zásilkovna

69 Kč

Česká pošta 

65 Kč

Konzultace probíhají přes telefon, e-mail, nebo video-hovor. Formu konzultace si můžete zvolit sami, ale u některých témat upřednostňuji se slyšet.

Osobní setkání v současné době neposkytuji.

Délka konzultace bývá přibližně 30 - 45 minut.

Lahvička má obsah 30ml.

Koučink (Systemické koučování)

Koučink

900 Kč

Pokud máte zájem o doplnění o Bachovy esence na míru, lahvička Bachových esencí vyplývá z proběhlé konzultace.

150 Kč

Koučování probíhá přes video-hovor.

Délka sezení je 50 minut.


Na základě zákona č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (GDPR) tímto informuji své klienty o způsobu zacházení a zpracování jejich osobních údajů. Osobní údaje klientů zpracovávám v následujícím rozsahu: jméno (příjmení není nutné), telefonní číslo, příp. email, a to pouze za účelem vzájemné komunikace (rušení a přesun sezení). Tyto údaje zpracovávám pouze já a nejsou zpřístupněny žádné třetí osobě. Pro účely konzultací a koučování si vedu osobní poznámky, které jsou anonymizované, tj. klienti podle nich nejsou identifikovatelní, nejsou nijak propojeny s výše uvedenými osobními údaji. Nejsou proto osobním údajem dle zákona 101/2000 Sb. a nevztahují se na ně opatření o zpracování osobních údajů dle výše zmiňovaných zákonů. Tyto poznámky slouží pro mou práci. Nejsou nikdy dostupné třetím osobám.