Chci (si) začít užívat

Bachovy esence se míchají na základě nějakého negativního emočního stavu, nálady, zkušenosti. Bachovými esencemi lze ale řešit i povahové rysy, které jedince třeba omezují. Na základě rozhovoru Vám na míru zvolíme vhodnou kombinaci esencí. Esencí je celkem 38 plus krizová esence (Rescue remedy). Do lahvičky (30ml) je možno vložit 6-7 esencí a užívají se 4krát denně 4 kapky rovnou do úst (lze užívat častěji). Krizovou esenci užíváme dle potřeby kdykoliv přímo do úst, do nápoje, nebo dětem a zvířatům potíráme na spánky, zápěstí, rty. Lahvička Vám při pravidelném užívání 4 krát denně vydrží na 3týdny. To je nejčastěji doba, kterou potřebujeme k transformaci změn. U některých dlouhodobějších potíží a emočních stavů je vhodné užívat danou esenci i déle, to aby se změna uchytila.

Výhodou Bachových esencí je, že nemají nežádoucí účinky ani kontraindikace (pokud užíváte léky, nemají Bachovy esence na jejich užívání vliv). Lze je využít jako podpůrnou léčbu. Mohou je užívat děti, těhotné a kojící žena i zvířata.

Důležitá je chuť něco měnit, občas trochu máknout, ale v podstatě se esence postarají o změnu za Vás. Mají v sobě moudrost a informaci, kterou z nich můžeme čerpat. 


Na co je dobré Bachovky užívat:

- pomáhají ve stavech jako strach, stres, emoční napětí, nejistoty a úzkosti
- v období změn (narození potomka, změna práce, nástup do školy, rozchod s partnerem 
- emoce, které jsou těžko zvladatelné jako vztek, žárlivost, nenávist
- při smutku, apatii
- při nízkém sebevědomí, strachu ze selhání
- pro osobní růst
- v těhotenství, během porodu

A mnoho dalšího.Jak bude probíhat naše společná práce?

První krok

Vycházím z rozhovoru s Vámi. Otevřít se, poznat svoje emoce, rozklíčovat a mluvit o nich nemusí být snadné, proto volím citlivý a profesionální přístup, abychom společně přišli na to, co se ve Vás a ve Vašem nitru odehrává. 

Druhý krok

Namíchám Vám Bachovy esence na míru. Do mixovací lahvičky dávám 2 kapky pečlivě vybrané esence, kterou Vy po mém výběru odsouhlasíte. V jedné lahvičce můžete mít až 7 esencí podle Vašich potřeb.

Třetí krok

Vy budete užívat esence a tím i směřovat k vytoužené změně. Ráda s Vámi projdu Vaši proměnu a zaznamenám Váš pokrok. Časem je možné změnit kombinaci esencí na základě změn, kterými projdete.Tíží Vás úzkosti a deprese a hledáte cestu zpět k radosti ze života?