Zkušenosti s Bachovými esencemi

Zde si můžete přečíst reference několika mých vážených klientů, kteří souhlasili s jejich uveřejněním. 


Karolína

30.1.2021

„Dobrý den, tak hlásím, že kapky zabraly!!! Popravdě jsem sama překvapená :D. Jsem z lékařsko-lékárnické rodiny, takže u nás jede klasická chemie, ale opravdu to pomohlo :). Jasmínka je klidnější a ataky skoro zmizely... moc moc děkuju!!! Jste skvělá. Mějte se moc fajn.“

Míša

23.10.2021

"Troufám si říct, že pociťuji docela zjevné změny, které nedokážu asi správně slovy popsat. V mnoha situacích dokážu zůstat více v klidu a řešit věci s větší rozvahou. Ale jinak opravdu často dokážu zachovat chladnou hlavu a řešit situace více méně v klidu, a i když se třeba uchýlím ke zvýšení hlasu nebo vysloveně křiku, tak si často všímám faktu, že ačkoliv křičím, nedávám do toho ty negativní emoce jako dřív.

Dále se o hodně víc kontroluji v případech, kdy bych se jindy uchylovala k výčitkám vůči druhé osobě. Naučila jsem se tyto stavy rozdýchávat a neuchylovat se k výčitkám."

Markéta

10.11.2021 

"Daří se mi mnohem lépe. Mám i více energie a začínám si připadat ve své kůži. Už jsem zažila pár dní, kdy jsem si připadala opravdu, že to jsem já a věřím, že to bude dál tak pokračovat.“

Lenka

25.10.2021

"Pochopila jsem, že ne vše bude dokonalé a snažím se na sebe nebýt tak přísná a náročná. Nicméně konečně mám pocit, že to nějak začínám zvládat a že si tu roli začínám užívat. Ne každý den je posvícení, ale někdy opatrně večer, hlavně abych nic nezakřikla, si řeknu, ze to byl vlastně fajn den. 

Taky asi hodně pomáhá, že jsem některé věci začala brát, tak jak jsou a pomalu se s nimi smiřuji. Moje dcera si sama říká o kontaktní rodičovství (spaní v posteli, časté nošení, kojení pro komfort, nedopustí, abych se jen na chvilku vzdálila a já jsem se toho trochu bála, abych si ji nějak nerozmazlila atd. Ale asi to tak má být a já se tomu snažím přizpůsobit a už dokážu potlačit tlaky okolí. 

Ty návaly negativní energie a vybíjení na manželovi se taky hodně zmírnily.

Citim, že mi roste sebevědomí jako matce a to taky hodně pomáhá."

Eliška

7.4.2021

"Bachovky a hlavně příštup Terezky mohu z vlastní zkušenosti jen doporučit. Během těhotenství první screening odhalil možné onemocnění plodu a mě to položilo. Svět zčernal a bylo mi hrozně. Volala jsem Terezce, díky které jsem se trochu zklidnila. Bavily jsme se též o namíchání Bachovek (už jsem je znala) a ještě ten den k ní zajela. Zklidnila jsem se i díky tomu, že jsme si povídaly o pocitech a jak se cítím. Na základě toho pak Terka namíchala výslednou esenci. Během pár dní se mi ulevilo, svět opět dostal lepší barvy, moje mysl lepší lehkost. Některé věci nezměníme, ale pohled na ně a co prožíváme, změnit můžeme. Což kolikrát potřebuji. A Bachovky mi k tomu už několikrát pomohly. Stejně tak Terka. Děkuji."

Karel

4.1.2021

"Covid mě připravil o práci. Po pěti letech dřiny se mě firma zbavila. Nejsem zvyklý se vzdávat a vždy bojuji, ale toto bylo jiné. Svět se změnil a já na takovou změnu asi nebyl připraven. Po velmi příjemné konzultaci s Terezou jsem dostal své kapky, které změnily můj život. Dub - to je asi ta esence, kterou jsem potřeboval. Esence, která mi pomohla dál bojovat, ale hledat nové cesty k vítězství. Pokračoval jsem dál v hledání uplatnění ve své původní specializaci, ale najednou jsem našel i novou cestu. Dokonce možná pro mne příjemnější cestu. Tak trochu návrat k mému mladšímu já, ale s novými zkušenostmi. Přišlo to jak blesk z čistého nebe. Přišlo to hned den po tom, co jsem začal s kapkami. Prostě skvělý nápad, který jsem hned začal realizovat. A po týdnu přišly první úspěchy. Děkuju."

Tereza  

17.3.2020

"Bachovky mi neskutečně pomohly v náročné krizové situaci (v době epidemie koronaviru). Měla jsem úzkost, strach a velkou depku z celé situace, protože jsem měla tři týdny před porodem a budoucnost byla nejistá. Terezka mi vyšla vstříc v poslední minutě, pečlivě a s velkým zájmem se zajímalo o to, jak se cítím, aby mohla namíchat tu nejlepší možnou kombinaci kapek. Díky nim se mi rychle ulevilo a začala jsem se zase cítit dobře.

Takže děkuji ti moc Terezko za záchranu v náročné době a za tvou podporu!"

Aneta 

29.7.2020

"Po té, co jsem delší dobu cítila pnutí a pocit jakési letargie, únavy a lehce depresivního stavu jsem se obrátila na Terezku, aby mi namíchala Bachovy esence na míru. Popsala jsem jí svoje pocity a po té Terezka vybrala a namíchala pro mne vhodné esence.

Začaly se brzy dít divy... vše se začalo velmi pěkně rýsovat, okamžitě klapla nová práce, dlouho odkládaná operace, do které se mi vůbec nechtělo, se nakonec naplánovala a já jsem se začala cítit o dost lépe, pocity letargie zmizely, začala sem mít chuť a elán a cítila jsem se méně unavená. Vše odeznělo velmi přirozeně a pozvolna. Moc Terezce děkuji, lahvička byla pro mne zvolena správně."