Bachovy esence na míru od psycholožky

Přírodní a nenávyková léčba úzkostí

Věnujte 10 minut sobě

Právě teď. Přečtěte si, jak být v životě spokojenější s Bachovkami.

Jsem psycholožka 

Znám Vaše trápení a obavy. Pomohu i Vám když se mi svěříte 

Kapky přesně pro Vás

I když máme často stejné problémy, kapky potřebuje každý přesně ty své.


Dobrý den,

Jmenuji se Mgr. Tereza Maroušková a jsem psychloložka, koučka a praktička Bachových esencí, milující manželka a maminka dvou synů.

Vítejte na mých stránkách věnovaných Bachově květové terapii, kde Vám nabízím jedinečnou kombinaci Bachových esencí na míru a profesionální psychologické podpory. Jsem tu pro Vás.

Zbavte se úzkostí

Mé klientky a klienty tíží jejich myšlenky. Mají obavy z toho, co je a z toho, co přijde. Často přemýšlí o tom, co se jim stalo. A v myšlenkách pak už nezbývá moc místa pro to vše hezké. Mou prací je pomáhat. Jsem psycholožka a Bachovy esence používám pro trvalou cestu ven z úzkostí a depresí.

Vyčerpávají Vás Vaše myšlenky? Cítíte bezradnost a nevíte co s tím? Bachovy esence jsou přírodní, nenávykové a umí pomoci v těžkých chvílích. Na nic nečekejte a pojďme začít. Vše má svůj důvod. Ale Vy můžete vše přetvářet. 

Chcete se dozvědět více o mé praxi psycholožky a o mém vztahu k Bachovkám a jejich používání?

Přes 400 rodin prošlo mou praxí

Jedinou podmínku mé spolupráce s klienty je ochota řešit problémy hned. Odkládat, prokrastinovat a přesouvat termíny můžete téměř všemu. Nic se tím ale většinou nevyřeší. Jako psycholožka jsem zaznamenala úspěch vždy tam, kde byla ochota měnit přístup hned. A kde každý začal sám od sebe. Bez odkladů


Tu změnu budete milovat

Nejen Vy budete cítit změnu, která přijde. Pocítí to Vaši blízcí, Vaši kolegové, Vaši kamarádi. Bude s Vámi řeč. Řeč o veselých věcech.

Nový směr Vašeho života

Vyžeňte z hlavy své bubáky a okamžitě Vám život nabídne nové cesty. V čisté hlavě se rodí nové zajímavé myšlenky, nápady a cíle. 

Správný čas je právě teď

Vaši blízcí Vás potřebují. Potřebují, abyste byla v psychické pohodě. Rodinná pohoda začíná tam, kde končí trable členů rodiny. Změňte se.
Udělejte to pro sebe a své blízké

 Čtyřicetiminutová telefonická konzultace, během které si popovídáme o zdrojích a projevech Vašich úzkostí. Společně vybereme nejvhodnější esence a připravíme lahvičku Bachovek přesně pro Vás na míru

Jsem psycholožka a koučka a nabízím Vám tímto několik volných termínů v příštím týdnu, a to i v podvečerních hodinách.

A nebo mi napište email či zavolejte:
 
info@bachovkynamiru.cz 

775 357 943