Bachovy esence na míru od psycholožky

Věnujte teď 10 minut sobě

Právě teď. Přečtěte si, jak být v životě spokojenější s Bachovkami.

Jsem psycholožka 

Znám Vaše trápení a obavy. Pomohu i Vám, když se mi svěříte.

Kapky přesně pro Vás

I když máme často stejné problémy, kapky potřebuje každý přesně ty své.


Dobrý den,

Jmenuji se Mgr. Tereza Maroušková a jsem psychloložka, koučka a praktička Bachových esencí, milující manželka a maminka dvou rošťáků.

Vítejte na mých stránkách věnovaných Bachově květové terapii, kde Vám nabízím jedinečnou kombinaci Bachových esencí na míru a profesionální psychologické podpory. Jsem tu pro Vás.


Myšlenky tíží

Mé klientky a klienty tíží jejich myšlenky. Mají obavy z toho, co je a z toho, co přijde. Často přemýšlí o tom, co se jim stalo. A v myšlenkách pak už nezbývá moc místa pro to vše hezké. Je to i Váš případ? Mou prací je Vám s tím pomoci. Jsem psycholožka a Bachovy esence používám pro trvalou cestu ven z úzkostí a depresí. 

Vyčerpávají Vás Vaše myšlenky? Cítíte bezradnost a nevíte co s tím? Bachovy esence jsou přírodní, nenávykové a umí pomoci v těžkých chvílích. Vše má svůj důvod. Ale Vy můžete vše přetvářet 

Chcete se dozvědět více o mé praxi psycholožky a o mém vztahu k Bachovkám a jejich používání?

Přes 400 rodin prošlo mou praxí

Jedinou podmínku mé spolupráce s klienty vždy bylo (a stále je) ochota řešit problémy hned. Odkládat, prokrastinovat a přesouvat termíny můžete téměř všemu. Nic se tím ale většinou nevyřeší. Jako psycholožka jsem zaznamenala úspěch ve stovkách případů. Ale pouze tam, kde byla ochota měnit přístup hned. A kde každý začal sám od sebe. 


Tu změnu budete milovat

Nejen Vy budete cítit změnu, která přijde. Pocítí to Vaši blízcí, Vaši kolegové, Vaši kamarádi. Bude s Vámi řeč. Řeč o veselých věcech.

Nový směr Vašeho života

Vyžeňte z hlavy své bubáky a okamžitě Vám život nabídne nové cesty. V čisté hlavě se rodí nové zajímavé myšlenky, nápady a cíle. 

Správný čas je právě teď

Vaši blízcí Vás potřebují. Potřebují, abyste byla v psychické pohodě. Rodinná pohoda začíná tam, kde končí trable členů rodiny. Změňte se.Po konzultaci se Vám uleví a s Bachovkami přijde změna

Dopřejte si tři čtvrtě hodiny telefonické konzultace s psycholožkou. Vyslechnu Vás a popovídáme si o zdrojích a projevech Vašich úzkostí. Společně vybereme nejvhodnější esence a připravíme lahvičku Bachovek přesně pro Vás na míru. A za pár dní ji máte u sebe.

Bezplatný telefonický úvodní rozhovor

Pokud stále nevíte, zda jsou Bachovy esence vhodné i pro Vás, zavolejte mi. Kdykoliv. Po krátkém telefonátu Vám navrhnu nejlepší řešení. Mé číslo je 775 357 943. Vím, že je těžké zavolat psycholožce, držím Vám palce ať to zvládnete.


Rychlá a bezplatná psychologická poradna

Napište mi zprávu, ve které popíšete své trápení. Jsem psycholožka a svěřit se psychologovi je zásadním krokem ke změně. Dostat myšlenky z hlavy a pojmenovat je - už to Vám pomůže. A já Vám slibuji, že na Vaši zprávu ještě dnes večer odpovím