Bachovky na míru a psychologická podpora pro dítě a rodiče

Věnujte mi 10 minut svého času

Přečtěte si  jak můžeme Bachovkami pomoci Vašemu dítěti i Vám. A začít můžeme už zítra. 

Využijte služeb psycholožky

Používám Bachovy kapky pro řešení úzkostí, strachů, vzteku, nepozornosti a neklidu dětí.

Bachovky skutečně na míru

Balíček obsahuje vše potřebné pro Vaše dítě i pro Vás, včetně lahviček Bachovek na míru. 


Dobrý den,

Jmenuji se Mgr. Tereza Maroušková a jsem dětská psycholožka, koučka, praktička Bachových esencí, milující manželka a maminka dvou rošťáků.

Vítejte na mých stránkách věnovaných Bachově květové terapii, kde nabízím jedinečnou kombinaci profesionální psychologické podpory dětem a maminkám a Bachových esencí na míru.

Velmi efektivní pomoc bez použití léčiv


Za 15 let praxe dětské psycholožky jsem pracovala s bezpočtem metodik. Bachova květová terapie je ale pro mě tou nejčistší a nejpřímější cestou k psychické pohodě dětí. Neřeší totiž ani to co bylo, ani to co bude anebo nebude. Zaměřuje se na aktuální pocity, které ovlivňují jejich den a s těmito pocity pracuje a transformuje je. 

Psychická pohoda dítěte začíná tam, kde končí psychická nepohoda jeho maminky. Nabízím Vám proto program, ve kterém se zaměříme nejen na Vaše dítě, ale i na Vás. Získáte odbornou psychologickou podporu a z ní vycházející lahvičky Bachovek na míru Vám a Vašemu dítěti.

Během krátkého telefonického rozhovoru si ujasníme, zda jsou pro Vás Bachovky tou pravou cestou. Tento rozhovor můžeme uskutečnit již zítra. Následnou 60 minutovou telefonickou nebo online konzultaci si domluvíme na některý z následujících dnů. Během konzultace se seznámím s Vašimi potížemi a společně pojmenujeme pocity, které Vás a Vaše dítě tíží. Do dvou pracovních dnů Vám namíchám a pošlu lahvičky. Bachovy esence budete užívat 3-4 týdny 4 kapky 4x denně. Během užívání první směsi můžete využít 20 minutového telefonického rozhovoru (v ceně programu), během kterého si popovídáme o nejasnostech ohledně pocitů a poskytnu Vám potřebnou psychologickou podporu. 

Za tento úvodní balíček Bachovy květové terapie pro Vás i dítě zaplatíte 950,- korun. Dále můžete pokračovat se stejnou směsí, nebo na základě změn pocitů nastavíme směsi nové. Můžete také využít i dalších služeb mé psychologické podpory. 

Chcete se dozvědět více o mé praxi dětské psycholožky a o mém vztahu k Bachovkám a jejich používání?

Přes 400 rodin prošlo mou praxí

Vedle praxe psycholožky pro dospělé se již 10 let aktivně věnuji i dětské psychologii. Pracovala jsem i na Lince bezpečí a dlouhá léta jako školní, gymnazijní a školková psycholožka. 


Tu změnu budete milovat

Dítě i Vy budete cítit změnu, která přijde. Vrátí se Vaše rodinná pohoda, zajímavé konverzace, vtipy, souhra a harmonie.

Nový směr pro Vaše dítě

Pomocí Bachových esencí zbavíme Vaše dítě negaivních emocí.
V čisté hlavě se rodí nové myšlenky, nápady a cíle.
 

Správný čas je právě teď

Můžeme si o problémech Vašeho dítěte promluvit a velmi rychle domluvit vhodný postup. Napište mi nebo zavolejte.


Máte zájem o úvodní bezplatný rozhovor?

Prvním krokem je dát mi o sobě vědět.


A nebo mi klidně rovnou zavolejte nebo napište.  

775 357 943
info@bachovkynamiru.cz