Bachovky na míru pro děti od dětské psycholožky

Věnujte mi 10 minut času

Právě teď. Přečtěte si, jak můžeme pomoci Vám a Vašemu dítěti.

Jsem dětská psycholožka 

Znám trápení a obavy dětí. Pokud se mi svěříte, mohu pomoci.

Kapky přesně na míru

I když mají děti často stejné problémy, kapky potřebuje každé přesně ty své.


Dobrý den,

Jmenuji se Mgr. Tereza Maroušková a jsem dětská psychloložka, koučka a praktička Bachových esencí, milující manželka a maminka dvou rošťáků.

Vítejte na mých stránkách věnovaných Bachově květové terapii, kde Vám nabízím jedinečnou kombinaci Bachových esencí na míru a profesionální psychologické podpory pro děti. Jsem tu pro Vás a Vaší dítka.

Zbavte sebe i Vaše dítě úzkostí a depresí

Psychycká pohoda dětí často začíná až tam, kde končí úzkosti a strachy maminky. Doporučuji tedy věnovat se oběma, Vám i dítěti. 

Dnešní doba omezuje děti v aktivitách, na které byly zvyklé. Vidí kolem sebe stres, úzkost a deprese více než kdy dříve.  A to má negativní vliv na jejich psychyku. Děti tíži jejich myšlenky. I děti mají obavy z toho co je a z toho, co přijde. Také přemýšlí o tom, co se stalo. A v myšlenkách už nezbývá moc místa pro to hezké. Mou prací je pomáhat jim. Jsem dětská psycholožka a Bachovy esence používám jako jednu z možných cest ven z dětských úzkostí a depresí.

Chcete se dozvědět více o mé praxi dětské psycholožky a o mém vztahu k Bachovkám a jejich používání?

Přes 400 rodin prošlo mou praxí

Vedle praxe psycholožky pro dospělé se již 10 let věnuji i dětské psychologii. Pracovala jsem i na Lince bezpečí a jako školní (a školková) psycholožka na prestižní škole. I na odborném učilišti. Sama jsem maminkou dvou rošťáků. 


Tu změnu budete milovat

Dítě i Vy budete cítit změnu, která přijde. Vrátí se Vaše rodinná pohoda, zajímavé konverzace, vtipy, souhra a harmonie.

Nový směr pro Vaše dítě

Pomocí Bachových esencí zbavíme Vaše dítě chmurných myšlenek. V čisté hlavě se rodí nové myšlenky, nápady a cíle. 

Správný čas je právě teď

Můžeme si o problémech Vašeho dítěte promluvit spolu a domluvit vhodný postup. Důležité je začít problémy řešit hned.Neváhejte se mi ozvat, ráda pomohu i Vám

Dopřejte si 40 minutovou telefonickou konzultaci, během které si spolu popovídáme o tom, čím se svým dítětem procházíte. Domluvíme postup, vybereme nejvhodnější esence a připravíme lahvičku Bachovek přesně pro Vaše díte na míru

Cena konzultace s výrobou Bachových esencí na míru je 550 korun. Doplnění osobní směsi na míru pro Vás jako maminku vyrobím s příplatkem 150 korun

A nebo mi napište email či zavolejte:
 
info@bachovkynamiru.cz 

775 357 943