Bachovky na míru s odbornou psychologickou podporou

Udělejte si chvíli pro sebe

Vítejte na mé stránce. Dopřejte si chvilku klidu, svůj oblíbený nápoj a dovolte mi Vám nabídnout kombinaci Bachových esencí na míru a psychologické podpory.

Nebojte se psycholožky

Tvorba individuální směsi reaguje na aktuální negativní pocity. Mou odborností je psychologie a velmi ráda pomohu i Vám pocity popsat a transformovat.

Bachovky skutečně na míru

Úvodní balíček obsahuje vše, co právě teď potřebujete. Psychologickou podporu s výrobou Bachovek na míru přímo Vám a Vašim aktuálním potřebám.

Dobrý den,

Jmenuji se Mgr. Tereza Maroušková a jsem psychloložka, koučka, praktička Bachových esencí, milující manželka a maminka dvou rošťáků.

Pokud se nám podaří správně popsat negativní emoce, které právě ovlivňují Váš život a pokud budete Bachovy esence užívat pravidelně, dočkáte se konečně úlevy a Vaše myšlenky budou zase hezké. 


Psychická pohoda bez použití léčiv


Za 15 let praxe psycholožky jsem pracovala s bezpočtem metodik. Bachova květová terapie je ale pro mě tou nejčistší a nejpřímější cestou k psychické pohodě bez použití farmaceutických léčiv. Neřeší to co bylo, ani to co bude anebo nebude. Zaměřuje se na aktuální pocity, které ovlivňují náš den a s těmito pocity pracuje a transformuje je.  


Kompletní balíček za 850 korun

Během krátkého telefonického rozhovoru si ujasníme, zda jsou pro Vás Bachovky tou pravou cestou. Tento rozhovor můžeme absolvovat již dnes večer. Obvykle bývám k dispozici ve 20.00. Tento úvodní rozhovor je zdarma.

 Navazující 45 minutovou telefonickou nebo online konzultaci si domluvíme na některý z následujících dnů. Během konzultace se seznámím s Vašimi potížemi a společně pojmenujeme pocity, které Vás tíží. Do dvou dnů Vám namíchám a pošlu lahvičky. Bachovy esence budete užívat 3-4 týdny, 4 kapky 4x denně. 

Během užívání jsem Vám k dispozici na 20 minutovou telefonickou konzultaci (v ceně programu), během které si popovídáme o nejasnostech ohledně pocitů a poskytnu Vám potřebnou psychologickou podporu.


Máte zájem o úvodní bezplatný rozhovor ještě dnes večer?
Nechte mi zde na sebe kontakt.


Chcete se dozvědět více o mém vzdělání,  praxi psycholožky a o mém vztahu k Bachovkám a jejich používání?

Přes 400 rodin prošlo mou praxí

Vedle praxe psycholožky pro dospělé se již 10 let aktivně věnuji i dětské psychologii. Pracovala jsem i na Lince bezpečí a dlouhá léta jako školní, gymnazijní i školková psycholožka. 

Přibližně ve třetině případů připravuji Bachovy esence na míru pro více členů rodiny. Každý má svoji vlastní směs a užívání je pak chápáno jako společný rituál. Bachovy esence na míru - změna, se kterou můžete začít hned 

Tu změnu budete milovat

Nejen Vy budete cítit změnu, která přijde. Pocítí to Vaši blízcí, Vaši kolegové, Vaši kamarádi. Bude s Vámi řeč. Řeč o veselých věcech.

Nový směr Vašeho života

Vyžeňte z hlavy své bubáky a okamžitě Vám život nabídne nové cesty. V čisté hlavě se rodí nové zajímavé myšlenky, nápady a cíle. 

Správný čas je právě teď

Vaši blízcí Vás potřebují. Potřebují, abyste byl/a v psychické pohodě. Rodinná pohoda začíná tam, kde končí trable rodičů. Začněte hned.PUSTÍME SE SPOLEČNĚ DO TOHO? 

Zavolejte mi. Klidně hned. Pokud budu mít práci, zavolám Vám zpět hned jak to bude možné.
775 357 943 - Jsem tu pro Vás, Tereza Maroušková, praktička bachových esencí a psycholožka.