Bachovky na míru a psychologická podpora pro děti

Věnujte mi 10 minut svého času

Přečtěte si  jak můžeme Bachovkami pomoci Vašemu dítěti. A začít můžeme už dnes. 

Využijte služeb psycholožky

Používám Bachovy kapky pro řešení úzkostí, strachů, vzteku, nepozornosti a neklidu dětí.

Bachovky skutečně na míru

Balíček obsahuje vše potřebné, co Vaše dítě právě potřebuje: Bachovky na míru a podporu.


Dobrý den,

Jmenuji se Mgr. Tereza Maroušková a jsem dětská psycholožka, koučka, praktička Bachových esencí, milující manželka a maminka dvou rošťáků.

Vítejte na mých stránkách věnovaných Bachově květové terapii, kde nabízím jedinečnou kombinaci profesionální psychologické podpory pro děti s tvorbou Bachových esencí na míru.

Velmi efektivní pomoc bez použití léčiv


Za 15 let praxe dětské psycholožky jsem pracovala s bezpočtem metodik. Bachova květová terapie je ale pro mě tou nejčistší a nejpřímější cestou k psychické pohodě dětí. Neřeší totiž ani to co bylo, ani to co bude anebo nebude. Zaměřuje se na aktuální pocity, které ovlivňují jejich den a s těmito pocity pracuje a transformuje je. 


Kompletní balíček za 850 korun

Během krátkého telefonického rozhovoru si ujasníme, zda jsou pro Vaše dítě Bachovky tou pravou cestou. Tento rozhovor můžeme uskutečnit již dnes večer. K dispozici bývám okolo 20.00.
Úvodní rozhovor poskytuji zdarma.

Návazující 45 minutovou telefonickou nebo online konzultaci si domluvíme na některý z následujících dnů. Během konzultace se seznámím s potížemi Vašeho dítěte a společně pojmenujeme pocity, které ho/jí tíží. Do dvou pracovních dnů Vám namíchám a pošlu lahvičku. Bachovy esence se užívají 3-4 týdny, 4 kapky 4x denně. 

Během užívání jsem Vám k dispozici na 20 minutový telefonický rozhovor (v ceně programu), během kterého si popovídáme o nejasnostech ohledně užívání, pocitů a poskytnu Vám či dítěti potřebnou psychologickou podporuBalíček pro dítě a maminku za 950 korun

Psychická pohoda dítěte začíná tam, kde končí psychická nepohoda jeho maminky. Nabízím proto také zvýhodněný program, ve kterém se zaměříme nejen na Vaše dítě, ale i na Vás. Získáte odbornou psychologickou podporu a z ní vycházející lahvičky Bachovek na míru pro Vaše dítě a také pro Vás.Máte zájem o úvodní bezplatný rozhovor ještě dnes večer?
Nechte mi zde na sebe kontakt.

Chcete se dozvědět více o mé praxi dětské psycholožky a o mém vztahu k Bachovkám a jejich používání?

Přes 400 rodin prošlo mou praxí

Vedle praxe psycholožky pro dospělé se již 10 let aktivně věnuji i dětské psychologii. Pracovala jsem i na Lince bezpečí a dlouhá léta jako školní, gymnazijní a školková psycholožka. 

Přibližně ve třetině případů připravuji Bachovy esence na míru pro více členů rodiny. Každý má svoji vlastní směs a užívání je pak chápáno jako společný rituál.  


Tu změnu budete milovat

Dítě i Vy budete cítit změnu, která přijde. Vrátí se Vaše rodinná pohoda, zajímavé konverzace, vtipy, souhra a harmonie.

Nový směr pro Vaše dítě

Pomocí Bachových esencí zbavíme Vaše dítě negaivních emocí.
V čisté hlavě se rodí nové myšlenky, nápady a cíle.
 

Správný čas je právě teď

Můžeme si o problémech Vašeho dítěte promluvit a velmi rychle domluvit vhodný postup. Napište mi nebo zavolejte.PUSTÍME SE SPOLEČNĚ DO TOHO? 

Zavolejte mi. Klidně hned. Pokud budu mít práci, zavolám Vám zpět hned jak to bude možné.
775 357 943 - Jsem tu pro Vás, Tereza Maroušková, praktička bachových esencí a psycholožka.