Psychologické služby

 Nové klienty  PŘÍJÍMÁM

Pracuji OSOBNĚ (Praha 8 Březiněves) - ONLINE - TELEFONICKY (pro dětské klienty pouze osobní setkání)

Psychologické poradenství

50 minut

900 Kč OSOBNĚ, ONLINE jednorázová konzultace, 

800 Kč ONLINE, předplacení více sezení (minimálně 3 setkání)

Psychologické poradenství je setkání s Vámi a Vašimi problémy. Je to prostor pro sdílení, řešení. Nabídnu Vám svůj profesní pohled, zkušenosti a znalosti a pomohu Vám s vědomým zpracováním důležitých oblastí Vašeho tématu. 

Proč preferuji dlouhodobou spolupráci? Není vždy ve Vašich silách uskutečnit potřebné změny hned, abyste vyřešili své problémy a situaci. Když budete chtít zlepšit své fyzické síly, také potřebujete cvičit opakovaně. Opakovaná spolupráce navíc vytváří důvěru ve vztahu mezi psychologem a klientem a klientovi poskytuje průběžnou oporu. 

Nejčastější témata: psychické problémy (úzkosti, strachy, psychosomatické problémy), psychické přetížení (přepracovanost, vyhoření, neúměrné požadavky na sebe), problémy v partnerských vztazích, potíže při výchově dětí, potíže s dětmi.

Psychologické poradenství a diagnostika (děti) 

50 minut

800 Kč OSOBNĚ (předplacení minimálně 3 sezení)

900 Kč OSOBNĚ jednorázové sezení

1200 Kč v případě zájmu sestavení zprávy

Psychologické poradenství a diagnostika pro děti vychází z mého vzdělání a mých zkušeností. Viz o mě. 

Systemické koučování

50 minut  

1 000 Kč první setkání

1 200 Kč druhé a další setkání 

  

Systemické koučování je podpora na cestě k Vašim cílům, snům a k tvorbě Vašeho života. 

Systemické koučování se zaměřuje na řešení. Vnímá každého člověka jako dostatečně schopného, aby přetvářel svůj život. A tady začíná začátek naší cesty. 


Jde o proměnu Vašeho života, takže jedno setkání nám stačit nebude. Proto zvýhodňuji dlouhodobě nastavenou spolupráci, protože to dává smysl. 


Pokud Vás koučovací sezení se mnou zajímá, ale nevíte, jestli je to "ono", využijte mou bezplatnou 20 minutovou konzultaci, kde se seznámíme s Vaším cílem a já Vás seznámím se způsoby své práce. 


Kompetence měnit svůj život máte, podporu a vedení najdete u mě. Těším se na Vás!


Nejčastější témata: nízké sebevědomí, pracovní témata, vztahy, potřeba uskutečnit životní změny, psychické problémy (úzkosti a strachy) a další.  

... Bachovy esence k tomu?

Pokud chcete ke koučování/supervizi, psychologickému poradenství a diagnostice Bachovy esence na míru, je to skvělá volba.

30 ml lahvička Bachových esencí na míru k Vašemu sezení 200 Kč

Máte zájem o  mé služby, chcete mě kontaktovat. K rychlému kontaktu můžete využít kontaktní formulář a já se Vám ozvu nazpět.