Bachovy esence na míru s psychologickou podporou

Léčba úzkostí a depresí bez použití léků


Věnujte mi 10 minut svého času

Přečtěte si, jak můžeme Bachovými esencemmi zmírnit Vaše úzkosti a strachy, ještě zesílené současnou situací na Ukrajině a kolem Covidu.

Využijte služeb psycholožky 

Již dlouhá léta používám Bachovu květovou terapii jako funkční psychologickou metodiku a k léčbě strachů a úzkostí bez použití léků.

Bachovky skutečně na míru

Úvodní balíček obsahuje vše, co právě teď potřebujete. Psychologickou podporu s výrobou Bachovek na míru přímo Vám.

Dobrý den,

Jmenuji se Mgr. Tereza Maroušková a jsem psychloložka, koučka, praktička Bachových esencí, milující manželka a maminka dvou rošťáků.

Vítejte na mých stránkách věnovaných Bachově květové terapii, kde nabízím jedinečnou kombinaci profesionální psychologické podpory pro dospělé a děti s přípravou Bachovek na míru aktuálním potřebám.


Aby byly Bachovy esence skutečně na míru Vašim aktuálním potřebám

Za 15 let praxe psycholožky (a dětské psycholožky) jsem pracovala s bezpočtem metodik. Bachova květová terapie je ale pro mě tou nejčistší a nejpřímější cestou k psychické pohodě bez použití farmaceutických léčiv. Neřeší totiž ani to co bylo, ani to co bude (anebo nebude). Zaměřuje se na aktuální pocity, které ovlivňují náš den a s těmito pocity pracuje a transformuje je.  

Během krátkého telefonického rozhovoru si ujasníme, zda jsou pro Vás Bachovky tou pravou cestou. Tento rozhovor můžeme absolvovat již dnes večer nebo zítra. Následnou 45 minutovou telefonickou nebo online konzultaci si domluvíme na některý z následujících dnů. Během konzultace se seznámím s Vašimi potížemi a společně pojmenujeme pocity, které Vás tíží. Do dvou pracovních dnů Vám namíchám a pošlu lahvičky. Bachovy esence budete užívat 3-4 týdny 4 kapky 4x denně. Během užívání první směsi můžete využít 20 minutového telefonického rozhovoru (v ceně programu), během kterého si popovídáme o nejasnostech ohledně pocitů a poskytnu Vám potřebnou psychologickou podporu.

Za tento úvodní balíček Bachovy květové terapie zaplatíte 850,- korun. Dále můžete pokračovat se stejnou směsí, nebo na základě změn pocitů nastavíme směsi nové. Nebo můžete využívat i dalších služeb mé psychologické podpory. 

Chcete se dozvědět více o mé praxi psycholožky a o mém vztahu k Bachovkám a jejich používání?

Přes 400 rodin prošlo mou praxí

Vedle praxe psycholožky pro dospělé se již 10 let aktivně věnuji i dětské psychologii. Pracovala jsem i na Lince bezpečí a dlouhá léta jako školní, gymnazijní a školková psycholožka. 

V posledních letech a týdnech se na mě nové klientky a klienti obracejí zejména se strachy, obavami a úzkostmi pramenícími z izolace, strachu o zdraví, strachu o blízké a samozřejmě úzkostmi ze situace na Ukrajině.


Tu změnu budete milovat

Nejen Vy budete cítit změnu, která přijde. Pocítí to Vaši blízcí, Vaši kolegové, Vaši kamarádi. Bude s Vámi řeč. Řeč o veselých věcech.

Nový směr Vašeho života

Vyžeňte z hlavy své bubáky a okamžitě Vám život nabídne nové cesty. V čisté hlavě se rodí nové zajímavé myšlenky, nápady a cíle. 

Správný čas je právě teď

Vaši blízcí Vás potřebují. Potřebují, abyste byl/a v psychické pohodě. Rodinná pohoda začíná tam, kde končí trable rodičů. Začněte hned.Máte zájem o úvodní bezplatný rozhovor?

Prvním krokem je dát mi o sobě vědět.A nebo mi rovnou zavolejte nebo napište.


775 357 943
info@bachovkynamiru.cz